freezvit.net

Створення профілю в Freezvit

Після запуску FreeZvit при наявності оновлень Вам буде запропоновано перейти на сайт технічної підтримки для завантаження останньої версії.

freezvit

Ви можете завантажити та встановити оновлення (рекомендується) або відмовитись та продовжити роботу у програмі.

Якщо оновлень немає, або відсутнє підключення до мережі Інтернет, Ви потрапляєте до вікна вибору профілю підприємства. Тут можна створити новий, відредагувати або видалити існуючий профіль.

freezvit

При заповненні профілю користуйтеся підказками до полів внизу форми.

freezvit

Прізвище, ім’я, по батькові підприємця, керівника або бухгалтера вказуйте повністю без скорочень. У підписах до звітів ці дані будуть мати вигляд «І.П.Прізвище»

Бюджетним організаціям, громадським підприємствам інвалідів, організаціям УТОГ, УТОС для вірного формування додатка 4 ЄСВ необхідно вибрати зі списку тип організації.

Обов’язково перевірте правильність кодів органів ДФС та ПФУ.

Після заповнення профілю натисніть кнопку «Зберегти».

Якщо після вказання основного КВЕД у списку відсутній Ваш клас ризику, дізнайтесь у Фонді соцстраху від нещасних випадків, на основі якого виду діяльності вам встановлено клас ризику. У профілі вкажіть саме цей КВЕД.

Поле «Перелік КВЕД» використовується виключно для заповнення декларації платника єдиного податку, для юридичних осіб не використовується.